Paul Mitchell

logo-paulmitchell

Paul Mitchell  to marka profesjonalnych kosmetyków do włosów. Będąc fryzjerem i właścicielem salonu szukałem produktów, które nie tylko zachwycą mnie jakością ale również będzie "stało coś za nimi". I jest to dosłownie przetłumaczone motto firmy "behind the bottle" .
Podoba mi się , że markę Paul Mitchell można spotkać nie tylko na „czerwonym dywanie”, nie tylko podczas pokazów mody. Firma inwestuje również w sport, wspiera ludzi, rozwija ich pasje i umiejętności.

Paul Mitchell istnieje od 30 lat, firma powstała w Stanach Zjednoczonych. Zyski z działalności inwestuje nie tylko w dalsze rozwijanie biznesu, ale jest również oddana idei ulepszania świata. Marka Paul Mitchell jest między innymi oficjalnym sponsorem 6 dyscyplin sportowych, które są obecne na Igrzyskach Olimpijskich. Naprawdę wierzę, że nie jest to żaden marketingowy bullshit. Trafia do mnie uzasadnienie: Nieważne jaka dyscyplina: jazda na desce, snowboard, surfing czy taniec nowoczesny talent i estetyka każdego sportowca inspiruje nas, pomaga rozwijać niepowtarzalny styl i wznosi na wyżyny naszą kreatywność.” Cenię takie wartości. Stosowanie na co dzień produktów Paul Mitchell sprawia mi przyjemność, bo wiem, że dobrze dbam o włosy moich klientów, a jednocześnie wspieram rozwój idei, którym kibicuję.

Wśród produktów z oferty Paul Mitchell szczególnie cenię sobie te do stylizacji – utrwalają, nabłyszczają, regenerują, odżywiają. Są łatwe w aplikacji, idealne do pracy zarówno przy sesjach jak i do codziennych stylizacji. Enjoy!

Piotr Jesionkiewicz